Steun ons en help Nederland vooruit

Contact

Wij zijn als volgt te bereiken

(zie onderaan de pagina voor de gratis aanmeldingsprocedure voor de thema-afdeling)

Contact

Algemeen

Informatie en vragen: info@d66duurzaam.nl

Volg ons op Facebook en Twitter.

Bestuur

Voorzitter
Remko Zuidema
voorzitter@d66duurzaam.nl

Secretaris
Pepijn Wesselman
secretaris@d66duurzaam.nl

Penningmeester (+ werkgroep duurzame luchtvaart)
Luit Buurma
penningmeester@d66duurzaam.nl

Bestuurslid communicatie
Voor deze functie hebben we een vacature
info@d66duurzaam.nl (tijdelijk doorgezet naar secretaris)

Politiek secretarissen (lokaal en regionaal)
Cyrille Gijbels en Mark Uildriks
politieksecretaris@d66duurzaam.nl

Bestuurslid internationaal (liaison Brussel)
Patrick de Kort
patrickdekort21@gmail.com

Werkgroepen

Werkgroep Circulaire Economie
Voorzitter: Frank Nouws, fnouws@gmail.com
Secretaris: vacature (info bij werkgroep voorzitter)

Werkgroep Duurzame Economie (samen met de thema-afdeling Economie)
Voorzitter: Guido Israels, guido.israels@gmail.com
Secretaris: Daan Corvers, daancorvers@gmail.com

Werkgroep Landbouw, Voedsel en Biodiversiteit
Voorzitter: Marleen van der Meulen, vandermeulenmarleen@gmail.com
Secretaris: Tom Kuhlman, tom.kuhlman@kpnmail.nl

Werkgroep Energie en Klimaat
Voorzitter: Marjolijn Hazebroek, mhazebroek@casema.nl
Secretaris: Pepijn Wesselman, d66wek@gmail.com

Werkgroep Wonen (samen met de thema-afdelingen Economie, Ruimte en Mobiliteit, Senioren en Samenleving)
Voorzitter: Jorrit Bakker
Secretaris: Theo Fambach, theofambach@gmail.com

Werkgroep Duurzame Luchtvaart (samen met de thema-afdelingen Europa, Ruimte en Mobiliteit)
Voorzitter: John Nederstigt, jnederstigt@gmail.com
Secretaris: Teun van den Elzen, teunvandenelzen@live.nl

Deelnemen aan de thema-afdeling D66 Duurzaam en/of werkgroep(en) gaat als volgt:

  1. log in op https://mijnd66.nl/
  2. ga naar ‘mijn profiel’
  3. klik op het tabblad ‘mijn groepen’
  4. klik op ‘aanmelden’ bij thema-afd D66 Duurzaam
  5. selecteer (indien van toepassing) aanmelden voor één of meer werkgroepen. (Deelnemers aan een werkgroep hebben een actieve rol. Ze diepen het betreffende onderwerp uit, leggen resultaten vast, geven input aan verkiezingsprogramma’s, dienen moties in op congressen en zijn vraagbaak voor onze politieke vertegenwoordigers.)

Heb je nog vragen? Mail dan naar:  info@d66duurzaam.nl

Laatst gewijzigd op 24 juli 2020