Steun ons en help Nederland vooruit

Contact

Wij zijn als volgt te bereiken

(onderaan de gratis aanmelding procedure)

Contact

Algemeen

Informatie en vragen: info@d66duurzaam.nl

Bestuur

Voorzitter
Remko Zuidema
voorzitter@D66Duurzaam.nl

Secretaris
Pepijn Wesselman
secretaris@D66Duurzaam.nl

Penningmeester en Ledenadministratie
Luit Buurma
ledenadministratie@D66Duurzaam.nl

Bestuurslid Communicatie
vacature
info@D66Duurzaam.nl (tijdelijk doorgezet naar secretaris)

Secretaris Politiek (lokaal en regionaal)
Cyrille Gijbels
politieksecretaris@D66Duurzaam.nl

Liaison Brussel
Patrick de Kort
patrickdekort21@gmail.com

Werkgroepen

Werkgroep Circulaire Economie
Voorzitter: Frank Nouws, fnouws@gmail.com

Werkgroep Duurzame Economie
Voorzitter: Jan Willem Kanters, jwkantersd66@gmail.com

Werkgroep Landbouw, Voedsel en Biodiversiteit
Voorzitter: Marleen van der Meulen, vandermeulenmarleen@gmail.com
Secretaris: Tom Kuhlman, tom.kuhlman@kpnmail.nl

Werkgroep Energie en Klimaat
Voorzitter: Marjolijn Hazebroek, mhazebroek@casema.nl
Secretaris: Pepijn Wesselman, p.wesselman@gmail.com

Deelnemen aan de Thema-afdeling D66 Duurzaam en/of werkgroep(en) gaat als volgt:

  1. log in op https://mijnd66.nl/
  2. ga naar mijn gegevens
  3. ga naar groepen en subgroepen
  4. open aan/-afmelden voor (sub)groepen
  5. selecteer aanmelding aanvragen voor de groep thema-afd Duurzame ontw
  6. selecteer (indien van toepassing) aanmelden voor één of meer Werkgroepen (1)

Nog vragen mail:  info@d66duurzaam.nl

(1) Deelnemers aan een werkgroep hebben een actieve rol. Ze diepen het betreffende onderwerp uit, leggen resultaten vast, geven input aan verkiezingsprogramma’s, dienen moties in op congressen en zijn vraagbaak voor onze politieke vertegenwoordigers.

Laatst gewijzigd op 13 oktober 2019